Carsico

14.09.2014 22:08
Koenzym Q10 je důležitý pro všechny buňky těla při výrobě energie. Jeho dostatečný přísun do buněk přispívá k udržování celkové fyzické kondice. V případě zvýšeného energetického výdaje při náročné fyzické aktivitě dochází ke zvýšené poptávce na dodávku energie ve svalech (např. srdce, kosterní svalovina). Zvýšení fyzického výkonu u jedinců, kteří mají snížený přísun energie, může způsobit vážné problémy. Lidský organismus si umí koenzym Q10 produkovat sám. Tato schopnost se však postupně se zvyšujícím se věkem snižuje. Dodatečná suplementace koenzymem Q10 se proto doporučuje pro každého ve věku nad 30 let. Dostatečný přísun koenzymu Q10 se podílí na udržení zdravého fungování srdce a pomáhá udržovat normální krevní tlak.
 
Obsažený vitamin E sukcinát je velmi účinný antioxidant, který pomáhá organismu bránit se škodlivým oxidačním procesům. Svými antioxidační vlastnostmi chrání buňky před oxidačním stresem, který je zodpovědný za stárnutí buněk. Vitamin E spolu s koenzymem Q10 přispívá ke zpomalení procesu stárnutí. Vitamin E hraje důležitou roli při ochraně proti volným radikálům, polynenasycených mastných kyselin, a tím zachovat normální fungování buněk.
 
L-karnitin je přírodní derivát aminokyselin lysinu a methioninu produkovaný lidským tělem v játrech za přispění vitaminu C. Má důležitou roli při transportu mastných kyselin do mitochondrií, kde jsou převedeny na energii. Díky zvýšenému přísunu energie dochází k oddálení vzniku únavy. L-karnitin podporuje zdravou funkci srdce tím, že zvyšuje vitalitu srdečního svalu.
 
Kdy Carsico Star pomáhá:
  • podporuje správné srdeční funkce
  • dodá energii pro buňky
  • zpomaluje kognitivní pokles
  • svými antioxidačními účinky
  • snižuje únavu
  • posiluje funkce imunitního systému a vitalitu
Složení: Koenzym Q10 30 mg, L-karnitin 30 mg, alfa-tokoferol-sukcinát 30 mg (250 % DDD).
 
Dávkování: 2× 1 kapsle denně